Reference

Zde můžete vyjádřit svůj názor, jak jste byli s naší firmou spokojeni, příp. nespokojeni. I vaše připomínky nám pomohou zlepšit naši práci.
Spustili jsme nové webové stránky, proto zde zatím mnoho referencí nenajdete.Pokud jste služeb naší firmy v minulosti využili, můžete nám svůj názor sdělit zde i zpětně.

 • Michal a Jana

  U pana Zumra jsme si nechali vyrobit kuchyň, která se nachází v podkroví – atypický prostor. Vše proběhlo bez problémů od zaměření až po montáž a kuchyň je dle našich představ. Pan Zumr je velice ochotný a poctivý řemeslník, tudíž nemůžeme jinak než doporučit.

  Výborné

 • Darka Bělohlávková

  Od pana Zumra jsme si nechali dělat kuchyňskou linku do malého prostoru. Od návrhu po realizaci jsem byla velmi spokojena, měl dobré připomínky i nápady. Příjemné jednání a profesionální přístup,nehledě na velmi příjemnou cenu. Pana Zumra mohu jen doporučit.

  Výborné

 • Michael Matyáš

  Práce Vlasty Zumra je naprosto bezchybná. Podle našeho návrhu, který nám pomohl vylepšit a před realizací připravil fotorealistické náhledy, nám vyrobil perfektní kompletní dětský pokojíček, Komunikace byla velmi jednoduchá a dodržel přesně termín, který na záčátku slíbil. Vím jistě, že další kousky nábytku do našeho bytu, bude zase dělat p. Zumr. Doporučuju všem.

  Výborné

 • Honza a Renča

  Truhlářství pana Zumra jsme si vybrali na základě referencí a mohu říct že jsem nesáhl vedle. Celá zakázka předčila očekávání a to jak prvotní domluva, zaměření, vytvoření návrhu, kompletně komunikace tak i samotná práce. Pan Zumr nám pomohl s návrhem, přesně dodržel termín a práce včetně úklidu byla prostě na jedničku. Všechny návštěvy obdivují naše nové vestavěné skříně a ptají se kdo je nám dělal. Práci pana Zumra mohu jen doporučit a pokud budeme potřebovat udělat další nábytek, určitě se na pana Zumra opět obrátíme.

  Výborné

 • Iveta Talichová

  Pana Zumra mohu jako výrobce kuchyňské linky s chválou doporučit. Vše, od návrhu po realizaci, včetně komunikace proběhlo na profesionální úrovni. Dokázal poradit, měl výborné připomínky a rady, které jsme akceptovali. S kuchyňskou linkou jsem velmi spokojená a pokud budu potřebovat ještě nábytek na míru, opět oslovím poctivého pana Zumra. Mnohokrát děkuji

  Výborné

 • Milan a Kamila

  U pana Zumra jsme si nechali dělat kuchyňskou linku. Od zaměření až po montáž proběhlo vše bez problémů. Montáž proběhla v dohodnutém termínu, dokonce o trochu dříve. Komunikace a jednání bylo profesionální a rychlé. Kuchyň se nám velice líbí. Doporučujeme.

  Výborné

 • Denisa Podstatová

  U pana Zumra jsme si nechali vyrobit předsíň.Po předchozích zkušeńostech s truhláři, musím říci ,že pan Zumr je opravdu kvalitní truhlář a hlavně nám splnil všechny požadavky co jsme chtěli , což u ostatních byl velký problém.MOC DOPORUČUJI.Cena rozumná,Kvalita materiálu perfektní ,vše precizně ,čistě vyrobeno.

  Výborné

 • Martina Kluganostová

  Od pana Zumra máme vyrobený nábytek do koupelny. Vše od komunikace až po montáž, bylo na velmi profesionální úrovni. Materiál kvalitní, cena rozumná a vše běželo podle dohodnutých termínů. Mohu všem je doporučit. Moc děkujeme

  Výborné

 • Martha Bryxi

  “Truhlářství p. Zumra jsme si vybrali dle pozitivních recenzí na internetu.S prací pana Zumra jsme byli velmi spokojení od zadání zakázky kuchyňské linky až po její realizaci. Vše proběhlo ve slíbených termínech a byli jsme rádi za jeho tipy a rady, stejně tak za 3D vizualizaci, díky níž jsme přesně věděli, jaký bude výsledek. S kuchyňskou linkou jsme velmi spokojeni. Můžeme jen doporučit!”

  Výborné

 • Stana Hašlerová

  Doporučenie na pána Zumra sme dostali od známych a ja musím len potvrdiť že doporučenie bolo opostatnené. Pán Zumr nám robil komplet chodbu na mieru s extrémne vysokými stropmi a musím povedať že každý cm je na stopercent využitý. Keď som to videla,neverila som vlastným očiam že to bude vyzerať dokonca lepšie než na vizualizácii ktoru mi pán Zumr poslal. Okrem toho nám robil šatník,ktorý je tiež perfektný. Čo sa týka profesionality,tak vždy prišiel včas tak ako sme sa dohodli a termín vyhotovenia bol tiež tak ako slůbil. Len doporučujem.

  Výborné

 • Manželé Šimonkovi

  Realizace proběhla dle našich představ, vstřícné jednání a dodržení dohodnutých termínů. Pan Zumr byl při montáži velmi pečlivý, čemuž odpovídá i kvalita odvedené práce a celkový dojem nové kuchyňské linky.

  Výborné

 • Manželé Kapounovi

  Realizace zakázky dopadla na výbornou, s panem Zumrem byla od počátku velmi dobrá komunikace včetně rad při výběru materiálu a hlavně řešení detailů při zaměření a následné realizaci. Dohodnutá cena a termín realizace byl dodržen, kvalita montáže celkový dojem jenom podtrhuje. Pokud hledáte šikovného truhláře pro svoje nápady, určitě zkuste pana Zumra oslovit.

  Výborné

 • Renáta a Jaromír Maierovi

  Panu Zumrovi jsme zadali zakázku ohledně reailizace větší kuchyňské linky. Již od začátku byl přístup pana Zumra velice profesionální. K našim návrhům nám nabídl několik možností. Samotná montáž proběhla velmi precizně a bez problémů. Po sestavě kuchyňské linky jsme byli velmi spokojeni. Vše proběhlo přesně podle dohody. Již jsme se setkali s několika firmami,, nebyly špatné, ale firma pana Zumra je opravdu o level výš. V případě další zakázky jej určitě oslovíme. Pana Zumra velice doporučujeme..

  Výborné

 • Matyas Testomil

  Jen testuji, zda je váš formulář interaktivní, nebo jestli se dostanou jen pozitivní recenze.

  Výborné

 • Ivan Ivanov

  Pan Zumr udělal nám kuchyně a skříně, výborný truhlář,

  Výborné

Napište nám váš názor